Drużków Pusty 81A
32-862 Porąbka Iwkowska

14 68 53 329

biuro@radosnagromadka.pl

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7:00 do 17:00

Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania

Wybierz najdogodniejszy dla siebie sposób kontaktu z nami. Poniżej możesz znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a także formularz kontaktowy. Do każdej wiadomości podchodzimy indywidualnie i z chęcią odpowiemy na Twoje pytania. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jak i kiedy można zapisać dziecko do żłobka lub przedszkola?

Rekrutacja do naszego żłobka i przedszkola trwa cały rok. O przyjęciu dziecka do „Radosnej Gromadki” decyduje kolejność zgłoszeń. W celu zgłoszenia dziecka do żłobka lub przedszkola należy wypełnić ankietę informacyjną, którą można dostarczyć osobiście lub przesłać na adres e-mail: biuro@radosnagromadka.pl.

Kiedy należy podpisać umowę i wpłacić wpisowe?

Po otrzymaniu informacji o przyjęciu dziecka do żłobka lub przedszkola należ podpisać umowę z Dyrektorem placówki. Podpisanie umowy wiąże się z uiszczeniem jednorazowej i bezzwrotnej opłaty wpisowej w wysokości 200 zł. Opłatę należy wnieść w ciągu 7 dni od podpisania umowy w biurze placówki lub na podany na umowie numer konta.

Ile kosztuje pobyt w żłobku i przedszkolu?

Koszt pobytu dziecka w „Radosnej Gromadce” uzależniony jest od wybranej placówki oraz od czasu, który maluch w niej spędzi. Całodzienny (tj. od 8 do 10 godzin) pobyt dziecka w żłobku to koszt 520 zł za miesiąc, natomiast w przedszkolu 280 zł  za miesiąc. Szczegółowe informacje znajdują się w dziale rekrutacja.

W jakich godzinach otwarte jest żłobek i przedszkole?

Żłobek i przedszkole czynne jest codziennie od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem świąt oraz dni ustawowo wolnych od pracy. Dzień w „Radosnej Gromadce” rozpoczyna się o godzinie 7:00, a kończy o 17:00. Rodzice przyprowadzają i odbierają dzieci w godzinach zadeklarowanych przez siebie w umowie podpisanej z placówką.

W jakim wieku przyjmowane są dzieci do „Radosnej Gromadki”?

Do żłobka maluchy przyjmowane są po ukończeniu pierwszego roku życia, natomiast do przedszkola zapraszamy dzieci od 2,5 do 6 lat. Dzięki temu dzieci od najmłodszych lat mogą rozwijać nowe umiejętności oraz uczą się życia i funkcjonowania w większej społeczności, co wpływa na szybszą adaptację i podjęcie nauki w szkole.

Czy żłobek i przedszkole ma tzw. przerwę wakacyjną?

W żłobku i przedszkolu oferujemy codzienną opiekę nad dziećmi oraz zajęcia edukacyjne przez 11 miesięcy od września do lipca, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. W sierpniu planowana jest przerwa wakacyjna, którą wykorzystujemy na przegotowanie budynku żłobka i przedszkola na kolejny rok funkcjonowania.

Jakie posiłki otrzymują dzieci oraz czy ich koszt wliczony jest w czesne?

W „Radosnej Gromadce” dokładamy wszelkich starań, aby podawane posiłki były zdrowe bogate w witaminy oraz urozmaicone. Jadłospis układamy tak, aby zapewnić dzieciom wszystkie składniki pokarmowe niezbędne do ich rozwoju. Dzienna stawka żywieniowa wynosi 8 zł w żłobku oraz 10 zł w przedszkolu i jest płatna dodatkowo.

Kto przygotowuje posiłki w żłobku i przedszkolu?

Posiłki obiadowe dostarczane są przez lokalny catering, co gwarantuje ich świeżość i wysoką wartość odżywczą. Pierwsze i drugie śniadanie oraz podwieczorek przygotowywane i wydawane są na miejscu w żłobku i przedszkolu. Pomieszczenia cateringowe wyposażone są w sprzęt gastronomiczny zgodny z wymogami sanitarnymi.

Czy dzieci codziennie przebywają na świeżym powietrzu?

Wiemy jak ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka, jest spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Dlatego staramy się codziennie wychodzić z maluchami do naszego przestronnego placu zabaw, a przy sprzyjającej pogodzie chodzimy na spacery i piesze wycieczki. W czasie zimy spacery są krótkie i uzależnione od temperatury.

Zostaw nam wiadomość

Jesteś zainteresowany ofertą edukacyjną żłobka i przedszkola, ale nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania lub chcesz zadać pytanie, zostaw nam wiadomość za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiemy na nią tak szybko, jak to możliwe.

Imię i nazwisko:

E-mail:

Telefon kontaktowy:

Temat wiadomości:

Treść: