Przekonaj się, że żłobek i przedszkole Radosna Gromadka to wyjątkowe miejsce

Żłobek i przedszkole „Radosna Gromadka” jest połączeniem nowoczesnych wnętrz z ciepłem i kameralnością przedszkolnego zacisza. Budynek przedszkola zastał umiejscowiony spokojnej, bezpiecznej i cichej okolicy w miejscowości Drużków Pusty z dala od hałaśliwych ulic. Wyposażenie sal zostało tak przygotowane, aby maluchy mogły poczuć się swobodnie, a przede wszystkim bezpiecznie.

„Radosna Gromadka” to placówka, którą stworzyliśmy z myślą o zdrowym, radosnym i twórczym rozwoju dzieci. Dzięki doświadczeniu pedagogicznemu naszej kardy chcemy wspierać rodziców w wychowywaniu ich dzieci poprzez najlepszą edukację, tak aby stały się uczciwymi osobami, wykazywały się troską o innych, a także by były specjalistami w swojej dziedzinie.

Do dyspozycji dzieci i nauczycieli przygotowaliśmy duży i przestronny ogródek, który jest doskonałym miejscem do gier i zabaw na świeżym powietrzu z rówieśnikami. Aby umilić maluchom pobyt w naszym żłobku i przedszkolu w części ogrodowej zbudowaliśmy bezpieczny plac zabaw, w którym znajdują się huśtawki, zjeżdżalnie oraz piaskownice.

Co nas wyróżnia?

//radosnagromadka.pl/wp-content/uploads/2020/01/zabawy-w-przedszkolu.jpg

Niepubliczny żłobek i przedszkole „Radosna Gromadka” to nowoczesna placówka powstała z myślą o twórczym rozwoju dzieci. Jest to wyjątkowe miejsce, które zapewnia każdemu maluchowi najwyższy poziom nauczania oraz najlepszą opiekę. Zajęcia dydaktyczne realizowane są zgodnie ze starannie dobranym programem i metodami nauczania. Dzięki temu dzieci po zakończonej edukacji w naszej placówce to kreatywni, otwarci i ciekawi świata uczniowie i koledzy.

//radosnagromadka.pl/wp-content/uploads/2020/01/nauczyciele-z-pasja.jpg

Kadra to ludzie z pasją

Bardzo zależy nam, aby żłobek i przedszkole było miejscem wyjątkowym, w którym zarówno dzieci, jak i rodzice będą czuli się bezpiecznie oraz interesująco. Jednym z aspektów, który buduje zaufanie do naszej placówki to kadra, która kompetencje w zawodzie łączy z pasją. Każdy nauczyciel kładzie nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka i każdej rodziny, zachęcając do podejmowania wysiłku i pracy nad sobą.
Przygotowane w kreatywny sposób zajęcia motywują maluchy do odkrywania świata oraz zachęcają do poznawania swoich pasji i rozwijania zdolności.

Nasi nauczyciele okazują dzieciom dużo ciepła, cierpliwości i zrozumienia oraz pokazują jak radzić sobie z emocjami. W swojej pracy wykorzystujemy koncepcje i metody edukacyjne, które gwarantują bardzo dobre przygotowanie dzieci do rozpoczęcia nauki w szkole.

//radosnagromadka.pl/wp-content/uploads/2020/01/rozwijamy-zdolnosci-dzieci.jpg

Rozwijamy zdolności dzieci

W naszym żłobku i przedszkolu postrzegamy wychowanie jako proces, który łączy wszystkie wymiary życia. Staramy się, aby rozwój dziecka odbywał się nie tylko poprzez kształtowanie intelektu, ale także charakteru, woli i emocji. Ponadto stała współpraca z rodzicami pozwala wychowawcom tak dobierać metody pracy, aby każdy maluch mógł harmonijnie się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności poprzez zabawę.

Dzięki wspólnej realizacji programu wychowawczego opartego o nabywanie dobrych nawyków i kształtowaniu postaw, przynosi rezultaty w postaci wysokich wyników dydaktycznych. Wspomagamy również rodzinę w propagowaniu zdrowego trybu życia przez dzieci, promując przede wszystkim prawidłowe odżywianie oraz zabawy na świeżym powietrzu.

//radosnagromadka.pl/wp-content/uploads/2020/01/zdrowe-posilki-dla-dzieci.jpg

Stawiamy na zdrowie i bezpieczeństwo dzieci

Wiemy, że rodzice bardzo martwią się o swoje dzieci, które spędzają większość dnia w przedszkolu. Dlatego tworząc naszą placówkę, włożyliśmy wiele trudu, aby budynek przedszkola, jak i jego otoczenie był bezpieczny dla małego człowieka. Nasze sale wyposażone są w meble, sprzęty, pomoce i zabawki przeznaczone dla dzieci od pierwszych lat życia, które gwarantują pełne fizyczne bezpieczeństwo, komfort i dobre samopoczucie.

Jadłospis układany jest tak, aby zapewnić dzieciom wszystkie składniki pokarmowe niezbędne do ich prawidłowego rozwoju oraz dostarczyć odpowiednią wartość energetyczną. Menu przedszkolne pokrywa niemal 80% dziennego zapotrzebowania dziecka na wszystkie składniki pokarmowe i energetyczne. Dbamy o różnorodność dań i estetykę ich podania.

Zapoznaj się z pełną ofertą żłobka i przedszkola

Kompleksowa opieka i rozwój dzieci

W naszym żłobku i przedszkolu zapewniamy dzieciom optymalne warunki do rozwoju, zabawy i odpoczynku. Nasi nauczyciele wykorzystują zarówno sprawdzone metody nauczania, jak i autorskie programy. Dzięki temu każde dziecko może rozwijać się we własnym tempie, a jego umiejętności są zależnie pielęgnowane.

Podczas pobytu w „Radosnej Gromadce” maluchy uczestniczą w interesujących zajęciach, które wspomagają ich rozwój intelektualny i ruchowy. Staramy się, aby codzienne zajęcia dydaktyczne były dla dzieci jednocześnie dobrą zabawą. Dzięki temu maluchy chętnie uczą się i ćwiczą nabyte umiejętności.

W naszych żłobku i przedszkolu dbamy o to, aby żadna z pociech nie się nudziła. Dlatego często odbywają się występy oraz imprezy okolicznościowe, a także wyjścia na wycieczki w interesujące miejsca.

W żłobku i przedszkolu „Radosna Gromadka” pozwalamy dzieciom we własnym tempie rozwijać swoje talenty i umiejętności.

Jak wygląda nasza praca?

Indywidualnie podchodzimy do każdego dziecka

Indywidualnie podchodzimy do każdego dziecka

Nasi nauczyciele, przygotowując zajęcia dydaktyczne, dopasowują ćwiczenia i zabawy do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, tak aby stymulowały one rozwój dziecka zdolnego oraz wspierały dzieci wolniej opanowujące nowe umiejętności. Takie podejście skłania naszych podopiecznych do samodzielnego podejmowania działań twórczych i szukania lepszych i oryginalnych rozwiązań.

Dopasowujemy program do możliwości dzieci

Dopasowujemy program do możliwości dzieci

Codzienne zajęcie oparte o podstawę programową wychowania przedszkolnego prowadzone są w sposób atrakcyjny i właściwy do wieku i możliwości maluchów. Dzięki temu z każdego naszego przedszkolaka wydobywamy jego mocne strony i możemy właściwie wspomóc jego harmonijny rozwój. Nasi nauczyciele pracują z dziećmi tak, aby w przyszłości potrafiły odnaleźć się w otaczającym ich świecie.

Rozwijamy naturalne talenty dzieci

Rozwijamy naturalne talenty dzieci

„Radosna Gromadka” to miejsce, które zapewnia dzieciom warunki na aktywne i ciekawe spędzanie czasu połączone z poznawaniem świata i zdobywaniem wiedzy. Rozwijanie twórczej aktywności maluchów odbywa się poprzez prowadzenie różnorodnych, kreatywnych i ciekawych form zajęć edukacyjnych, które stymulują wyobraźnię i rozwijają zdolności manualne.

Żłobek Radosna Gromadka korzysta z Programu Maluch+

Celem zadania jest zapewnienie funkcjonowania miejsc opieki w żłobku. O kwotę otrzymaną z programu obniżone jest czesne. Z programu mogą korzystać rodzicie dzieci do lat 3.